Reklama

Newstream podcasty

Jiný peníze
podcast

Jiný peníze

Podcast Jiný peníze přináší inspirativní příběhy lidí, kteří uspěli ve světě investic a vědí, že peníze mají i další rozměr. Co investice člověka naučí? Jak přemýšlet o penězích? Jak investice mohou pomáhat a měnit budoucnost? Co jsou fondy, akcie, venture kapitál, investiční společnosti a jak se v jejich světě pohybovat? O svých zkušenostech s investováním, správou peněz a podnikání hovoří v pořadu zkušených investorek Andrey Ferancové Bartoňové a Terezy Zavadilové čeští miliardáři, známí i veřejnosti méně známí úspěšní investoři.
Přečíst článek
Realitní Club
podcast

Realitní Club

Co hýbe realitním trhem? Jaké jsou nové projekty a kde se revitalizuje brownfield? Odolávají investice do nemovitostí inflaci? Jak udržitelně a kvalitně stavět? Kdo udává trendy v tuzemské architektuře? Na to všechno se pravidelně každý týden ptají politiků, developerů, analytiků i designérů moderátoři podcastu Realitní Club Petra Jansová a Dalibor Martínek.
Přečíst článek
Značka:Osobně
podcast

Značka:Osobně

Když se řekne vaše jméno, s čím si ho lidé spojí? Proč je důležité strategické budování osobní značky? A jak při tom využívat média a sociální sítě? Co dělat, aby osobní značka působila autenticky a přitáhla pozornost? Na tyto a další otázky se ptá moderátorka Katarína Krajčovičová v podcastu Značka: Osobně svých hostů z různých oblastí, kterým se podařilo vybudovat si silný osobní brand.
Přečíst článek
Eva Talks
podcast

Eva Talks

Podcast Eva Talks moderátorky Evy Čerešňákové přináší rozhovory se zajímavými a inspirativními ženami nejen z byznysu. Ženy v nich otevřeně sdílejí své životní příběhy. Najdete v nich inspiraci i sílu překonávat překážky. Dozvíte se, jak se hostkám pořadu dařilo vyrovnávat se s neúspěchy a selháními, i to, co by na své cestě udělaly jinak.
Přečíst článek
Právo k Ranní Kávě
podcast

Právo k Ranní Kávě

Právo doléhá na každou lidskou činnost a více či méně ji ovlivňuje. Na praktické právní aspekty témat každodenního života se zaměřuje podcastová série Právo k Ranní Kávě. Právníci advokátní kanceláře PRK Partners, Kristýna Faltýnková a Martin Frolík, si do pořadu zvou zajímavé hosty, odborníky na danou oblast práva. Součástí pořadu je i představení novinek z legislativy a judikatury.
Přečíst článek

Partnerské podcasty

Buduj značku
podcast

Buduj značku

Jak vybudujete značku, kterou zákazníci zbožňují? Poslouchejte příběhy českých podnikatelů z firem, které jsou na tom stejně jako vy. Oddané svému řemeslu. Jak přemýšlí? Co je inspiruje? Jakých chyb se ve svém podnikání dopustili? Jak se jim povedlo přežít v extrémně náročném prostředí byznysu? Podcast Buduj značku vám pomáhá na vaší byznysové cestě. Moderuje ho majitel podcastového vydavatelství EP Events and Production Petr Schwank.
Přečíst článek
Cesty vítězů
podcast

Cesty vítězů

Dlouholetý český basketbalový reprezentant Pavel Pumprla si zve k sobě do podcastu další hvězdné sportovce a sportovkyně a také další úspěšné lidi, kteří mají ke sportu blízko. Jak vypadají jejich životní cesty? V čem se od nich můžete vy sami inspirovat? Poslechněte si více o tom, po jakých cestách kráčí vítězové.
Přečíst článek
Další v řadě
podcast

Další v řadě

Tak dlouho nechtěl vytvořit další podcast v řadě, až ho vytvořil. A rovnou ho tak i nazval. Další v řadě. Další podcast v řadě, který vás bude bavit. Další podcast v řadě, který vám chce představit zajímavé osobnosti. Další podcast v řadě, který vás bude inspirovat. Takže, kdo je další v řadě?
Přečíst článek
Envirocast
podcast

Envirocast

Envirocast -pořad o udržitelnosti, úspoře energií, inspirativních projektech a inovacích. Podcast moderují Natálie Kreislová a Jakub Benýšek. Dva mladí lidé, kteří se věnují realizacím klimatických střech a využití dešťové vody.
Přečíst článek
Eshopař
podcast

Eshopař

První český podcast pro reálné e-shopaře. Příběhy malých i velkých e-shopů, zajímavosti pro e-commerce business a tipy na užitečné nástroje. Vše, co byste si jako e-shopař neměli nechat ujít.
Přečíst článek
FINANČNĚ GRAMOTNÍ
podcast

FINANČNĚ GRAMOTNÍ

Co by měl o financích vědět každý. 🟣 INVESTICE ⚪️ HYPOTÉKY 🟡 POJIŠTĚNÍ 🔵 SPORTOVCI
Přečíst článek
Hello Industry
podcast

Hello Industry

Hello industry! Konečně je tu podcast, který má v hledáčku svět průmyslu a velkého byznysu. Provádět vás bude moderátor Milan Cholt, který má za sebou 17 let praxe na pozicích výrobního manažera v nadnárodních společnostech. Nyní se věnuje poradenské činnosti a pomáhá firmám zlepšovat procesy pomocí unikátní metody LEAN.
Přečíst článek
HRoviny
podcast

HRoviny

HRoviny je podcast pro všechny HR, který vám prostřednictví rozhovorů přináší inspiraci pro životní cyklus vašeho zaměstnance a péče o vaše kolegy.
Přečíst článek
MEDIÁLKA
podcast

MEDIÁLKA

Mediálka je podcast o marketingu, komunikaci a PR. Moderátor Tomáš Šusta společně se svými hosty řeší aktuální témata, která hýbou marketingovým světem, probírají, co se povedlo, co se povedlo o trochu méně a co vůbec. Nabídnou pohled do zákulisí úspěšných agentur i zážitky z praxe. Těšte se na inspirativní povídání se zajímavými lidmi, kteří stojí za marketingovými počiny významných značek na českém trhu.
Přečíst článek
Nekorektní dvojka
podcast

Nekorektní dvojka

O politice i byznysu bez obalu. A také bez dnes všude přítomné politické korektnosti. Přesně tak se se svými hosty v podcastu Nekorektní dvojka o tématech, jež hýbou děním, baví bývalá novinářka a dnes developerka Marcela Fialková. Zve si takové hosty, kteří mají s tématem reálné zkušenosti z praxe ať již z České republiky nebo ze zahraničí a kteří na rozdíl třeba od politiků vědí, o co jde a jaká je ta cesta z problému ven.
Přečíst článek
Oldschooler's
podcast

Oldschooler's

Podcast, kde veteráni z veřejného prostoru odhalují příběhy a historky, které od nich ještě nezazněly.
Přečíst článek
REDLINE
podcast

REDLINE

Spíš než o tom, jak vydělat hromadu peněz, jsou mé podcasty o udržitelném způsobu žití, o naplněném životě a hledání štěstí. Se svými hosty si povídám o udržitelném podnikání, společenské odpovědnosti firem (CSR), zvířatech, ekologii, ale i hledání sebe sama. O radostných vztazích. O všem, co vede ke zdraví. Tělo i Duše. Já i Svět. Hlavní proud i alternativní pohledy. Podcast Redline vznikl na podporu projektu Redline expedition - projektu, který spojuje zážitkové cestování a ochranu zvířat.
Přečíst článek
SalesHead
podcast

SalesHead

Dostáváme se do hlav nejúspěšnějších salespeople a sdílíme jejich know-how. Nová epizoda každý čtvrtek. Pořadem provází Jakub Hon (https://www.linkedin.com/in/jakubhon/) CEO & Co-Founder of SALESDOCk (https://www.salesdock.com/) .
Přečíst článek
Youngschooler's
podcast

Youngschooler's

Nový koncept, noví lidé! Sleduj jejich cestu sleduje příběhy mladých podnikatelů, kterým ještě nebylo 30 let.
Přečíst článek
Reklama

News box

Americký demokratický prezident Joe Biden a republikánský šéf Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy dosáhli finální dohody🤝 na zvýšení limitu pro zadlužení Spojených států, což americké vládě umožní vyhnout se platební neschopnosti. S odvoláním na svůj zdroj to napsala agentura AP. Pokud by demokraté a republikáni nenalezli shodu, hrozila by USA platební neschopnost už 5. června, což by mělo vážné dopady na celosvětové hospodářství.

Ukrajina🟦🟨 v noci na dnešek čelí další vlně ruských útoků, směřují i proti Kyjevu a Oděse. V obou městech jsou slyšet exploze, nasazena je protivzdušná obrana. Informují o tom agentura Reuters a ruskojazyčná verze zpravodajského serveru BBC. Na celém území Ukrajiny je vyhlášen letecký poplach.

Turecká ústřední volební komise potvrdila, že turecký prezident Recep Tayyip Erdogan zvítězil🥇 ve druhém kole prezidentských voleb. Oznámil to šéf komise Ahmet Yener. Erdogan porazil kandidáta skupiny opozičních stran Kemala Kiliçdaroglua.

Reklama

Naši autoři

Tereza Zavadilová

Tereza Zavadilová

GALERIE: Takhle vypadá šlendrián. Praha nechala za miliony postavit zeď, která shnila

Stanislav Šulc

Stanislav Šulc

Nejlepší seriál posledních let končí. Boj o moc ukázal krutost světa miliardářů

Petra Jansová

Petra Jansová

Česko ztrácí dech. Poláci industrializují ve velkém, říká šéf Panattoni

Dalibor Martínek

Dalibor Martínek

Dalibor Martínek: Podivné okolnosti kolem zatýkání v ŘSD. Řídí Babiš policii, média, nebo koho?

Zdeněk Pečený

Zdeněk Pečený

Nemovitosti v Istanbulu jsou astronomicky drahé a ceny rychle rostou

Lukáš Kovanda

Lukáš Kovanda

Lukáš Kovanda: Hrozba bankrotu USA je odvrácena, zítra by se proto mělo dařit českým akciím i koruně

Dušan Kütner

Dušan Kütner

Sedmdesát let od dobytí Everestu. I přes stovky obětí se z pustiny stal turistický Václavák

Věra Tůmová

Věra Tůmová

Filantropka: Charita bez byznysu nejde. Podnikám, abych mohla pomáhat

Veronika Kudrnová

Veronika Kudrnová

Nvidia se dere do nejelitnějšího klubu na Wall Street

Ondřej Bílek

Ondřej Bílek

Jedenáct miliard dolarů je pryč. Bernard Arnault během jednoho dne přišel o část jmění

Katarína Krajčovičová

Katarína Krajčovičová

Moje gastro cesta začala klinickou smrtí, říká gurmet Pavel Maurer

Jana Havligerová

Jana Havligerová

Politický diář Jany Havligerové: Omluv a slibů se lidé nenajedí

Štěpán Kult

Štěpán Kult

Analytici: Politici by si měli vzít z Pavla příklad. Jeho postoj k Číně je jeden z těch nejrazatnějších

 nst

nst

Developerka, filantropka a hrdá Kapverďaňka. Mónica Sofia Duarte hostí klubové setkání českých a slovenských žen

 Zlaťák

Zlaťák

UniCredit Bank zavádí službu Alipay jako první banka na českém trhu

Patrik Borýsek

Patrik Borýsek

Letenky v EU jsou po covidu o polovinu dražší, lidé volí cestování vlakem

Denisa Holajová

Denisa Holajová

Británie v potížích, tok pracovníků z Evropské unie vysychá. Poláci se mají lépe doma

Reklama
Doporučujeme